BİLECİK SÖĞÜT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı İlçemiz Söğüt´te Yapıldı

#DirilişiçinEğitim
İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı İlçemiz Söğüt´te Yapıldı

      İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı, 9 Ekim 2018 Salı günü Söğüt Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda yapıldı. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin ERDOĞAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Halis ÇELİK ve Tahsin YAZIR, Maarif Müfettişimiz Erdal BAYRAM, İl Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Cuma İVRENDİ, İbrahim Barış KALIN, Salih AYBAŞ, Osman BAT, Ali GÜDER ve Zekai ÇOBANDERE, Avukat Ebru AŞICI, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet YILDIRIM ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldılar.

     Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet YILDIRIM, Söğüt´te eğitim öğretimle ilgili yapılan çalışmalar hakkında sunusunu gerçekleştirdi. Sunumun ardından ilimizin eğitim öğretim çalışmaları ile ilgili değerlendirmeler yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürleri ilçelerindeki eğitim faaliyetleri hakkında bilgilendirmeler yaptılar. İl Milli Eğitim Müdürlüğü Birim Amirleri kendi konularıyla ilgili devam eden iş ve işlemler hakkında açıklamalarda bulundular. Okuryazarlık Seferberliği kapsamında ilimizde okuma yazma bilmeyen kimsenin kalmaması için kursların devam etmekte olduğu ifade edildi. Merkez ve ilçemizde yapım, onarım ve güçlendirme çalışmaları devam eden okul ve kurum binalarımızın durumu ile ilgili bilgiler paylaşıldı.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin ERDOĞAN, toplantıya katılan İl Milli Eğitim Müdürlüğü Birim Amirlerine ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

09-10-201809-10-2018

Kayhan Mahallesi Ertuğrulgazi Caddesi Hükümet Konağı 3.Kat 11600 Söğüt / BİLECİK - 0228 361 3597

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.