BİLECİK SÖĞÜT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı´na Müdürlüğümüz Ev Sahipliği Yaptı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı´na Müdürlüğümüz Ev Sahipliği Yaptı

     2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı 7 Aralık 2017 Perşembe günü Söğüt Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonu’nda yapıldı.

     Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet DURMUŞ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tahsin YAZIR, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Erdoğan KABA, Maarif Müfettişi Erdal BAYRAM, Hukuk Hizmetleri Yetkilisi Ebru AŞCI, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet YILDIRIM ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldılar.

        Toplantı İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ´un konuşmasıyla başladı. Ev sahibi olarak İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet YILDIRIM ilçede yapılan çalışmalar hakkındaki sunumunu yaptı. Ardından, eğitim öğretim çalışmaları ile ilgili görüşme, planlama ve bilgilendirmeler yapıldı. Birim amirleri kendi konularıyla ilgili devam eden iş ve işlemler hakkında açıklamalar yaptı. Binaların inşaat, onarım ve donanım hazırlıklarının geldiği aşamalar hakkında bilgiler verildi. İlçemizin EBA kullanımında üst sıralarda bulunduğu, EBA kullanımının teşvik edilmesi gerektiği belirtildi. Ayrıca ilimizde kurulan Ölçme Değerlendirme Merkezi ve soru havuzu oluşturulma çalışmaları hakkında bilgi verildi. Öğrencilerin ders başarılarını en üst düzeye çıkarmak için alınacak önlemler ve yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

07-12-201707-12-2017

Kayhan Mahallesi Ertuğrulgazi Caddesi Hükümet Konağı 3.Kat 11600 Söğüt / BİLECİK - 0228 361 3597

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.