BİLECİK SÖĞÜT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürleri ve Müdür Yardımcıları Ara Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Okul Müdürleri ve Müdür Yardımcıları Ara Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

   2017 - 2018 Eğitim Öğretim Yılı Müdürler ve Müdür Yardımcıları Ara Değerlendirme Toplantısı 13 Aralık 2017 Çarşamba günü saat 09.00´da Söğüt Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen kahvaltı programının ardından Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu Mehmet-Fethiye-Necati KAYNARCA Konferans Salonunda yapıldı.
   Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet YILDIRIM, Şube Müdürü Rıfat ÇERİ, Okul ve Kurum Müdürleri ile Müdür Yardımcıları katıldılar. Açılış ve yoklamanın ardından Eylül, Ekim, Kasım ve Aralık aylarının genel değerlendirmesi yapılan toplantıda; okulların ihtiyaçları, başarıyı arttırıcı çalışmalar, öğretmen-öğrenci-veli motivasyonu, değerler eğitimi, öğrenci devamsızlıkları, EBA kullanımı, BİL-YAP Projesi, Okul Aile Birlikleri iş ve işlemleri, okul onarım ve donatım işlemleri, ölçme ve değerlendirme ve denetim gündem maddeleri görüşüldü. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet YILDIRIM bütün okul müdürü ve müdür yardımcılarımıza çalışmalarından dolayı teşekkür ederken Söğüt eğitimini nasıl daha güçlü hale getirebileceğimize yönelik görüşler sunuldu.
   Şube Müdürü Rıfat ÇERİ, e-müfredat sistemi müdür ve müdür yardımcıları iş ve işlemleri hakkında bilgi verdi. YILDIRIM, Ev sahipliklerinden dolayı Söğüt Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ahmet ÜNAL ve Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Muhammed Ali ÖZER´e teşekkür etti.
   İyi dilek ve temennilerin ifade edilmesiyle toplantı sona erdi.

13-12-201713-12-201713-12-201713-12-2017

 

Kayhan Mahallesi Ertuğrulgazi Caddesi Hükümet Konağı 3.Kat 11600 Söğüt / BİLECİK - 0228 361 3597

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.