BİLECİK SÖĞÜT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Değerli Öyküler" adlı eTwinning Projesi Kapsamında Söğüt, İlimizi Temsil Etti

#DirilişiçinEğitim
"Değerli Öyküler" adlı eTwinning Projesi Kapsamında Söğüt, İlimizi Temsil Etti

    Orhangazi İmam Hatip Okulu 5.Sınıf öğrencisi Yiğit KEBELİ, Türkçe Öğretmeni H.Esra TORUN’un rehberliğinde yürütülen ve Türkiye genelinde 50 ilimizden 52 öğretmen ve 231 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilen “Değerli Öyküler” adlı eTwinning projesine katıldı.
    Yazılan öykülerin kitap haline getirildiği projede Bilecik ilimizi temsil eden öğrencimiz Yiğit KEBELİ, her ilden belirlenen bir okulun, seçtiği değerle ilgili yazdığı öykülerden oluşan “Değerli Öykülerimiz” adlı kitaba “Sorumluluk” değeriyle “Kafadar Dörtlü” adlı hikayesi ile katıldı.
    Yiğit KEBELİ, Söğüt Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Muhammet Ali ÖZER, Türkçe Öğretmeni H.Esra TORUN ve ailesi ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet YILDIRIM’ı ziyaret ederek hem karnesini gösterdi hem de projenin ürünü olan “Değerli Öykülerimiz” adlı kitabı imzalayarak hediye etti.
    Yapılan çalışmadan duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet YILDIRIM, öğrencilerimizin okuma ve yazma becerilerine çok önem verdiklerini belirterek bu tür projelerin öğrencilerimizin kendilerini keşfetmelerine ve becerilerini geliştirmelerine katkı sağladığını, geleceğin yazarlarının kitabını görmekten mutluluk duyduğunu ve en kısa sürede okuyacağını belirterek bu türdeki projelere katılımlarının artarak devam etmesi temennisinde bulundu. Ayrıca öğrencimize çalışmalarında vermiş oldukları destek için de ailesine teşekkür etti.
    Gerçekleştirilen çalışma için Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Muhammet Ali ÖZER’e, Türkçe Öğretmeni H.Esra TORUN’a ve öğrencimiz Yiğit KEBELİ’ye teşekkür ederiz.

11-06-201811-06-201811-06-201811-06-201811-06-201811-06-201811-06-2018

Kayhan Mahallesi Ertuğrulgazi Caddesi Hükümet Konağı 3.Kat 11600 Söğüt / BİLECİK - 0228 361 3597

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.