BİLECİK SÖĞÜT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Söğüt Anadolu Lisesi Öğrencisi Hüseyin Turhan´dan "Türkiye Şampiyonluğu"

#DirilişiçinEğitim
Söğüt Anadolu Lisesi Öğrencisi Hüseyin Turhan´dan "Türkiye Şampiyonluğu"

    Söğüt Anadolu Lisesi 10.Sınıf öğrencisi Hüseyin TURHAN Atletizm sporunda gösterdiği başarılardan dolayı Söğüt Kaymakamı Sayın Murat ÖZTÜRK ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet YILDIRIM tarafından kabul edildi.
    İlde, Türkiye bölge müsabakalarında ve Türkiye şampiyonalarında dereceler elde eden öğrencimiz son olarak Olimpik Deneme 400 metrede Türkiye Şampiyonu oldu.
   Sn. Kaymakamımız Murat ÖZTÜRK´e İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet YILDIRIM´ın rehberliğinde ve Okul Müdürümüz Musa AYDIN´ın eşliğinde yapılan ziyarette Kaymakamımız Murat ÖZTÜRK, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK´ün; "Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlâklısını severim." sözüne vurgu yaparak bu başarının ilçemiz için çok önemli olduğunu ve bu tür sportif çalışmalara desteklerinin devam edeceğini ifade ederek öğrencimize hediye takdim etti. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet YILDIRIM; öğrencilerimizin akademik başarılarının yanında sportif, kültürel ve sanatsal faaliyetlerini de önemsediklerini belirterek öğrencimizin Söğüt’ün gururu olduğunu ifade etti. Türkiye şampiyonluğu başarısından duyduğu memnuniyeti dile getiren YILDIRIM, üstün başarılarından dolayı Hüseyin TURHAN’ı tebrik etti.
    Sportif takip ve ilgilerinden dolayı Gençlik Hizmetleri İlçe Müdürümüz Mustafa NAM´a, Söğüt Anadolu Lisesi Müdürü Musa AYDIN´a ve Antrenörümüz Ahmet beye teşekkür ediyoruz.

13-04-201813-04-201813-04-2018

Kayhan Mahallesi Ertuğrulgazi Caddesi Hükümet Konağı 3.Kat 11600 Söğüt / BİLECİK - 0228 361 3597

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.